Your Adsense Link 728 X 15

En Ucuz Androidli Telefonlar

Posted by Mahmut Yaşar 13 Eylül 2012 Perşembe 1 yorum

Android Telefonlar
Androidli telefonların sayısı her geçen gün artıyor. Ancak En ucuz androidli telefon hangisi veya en ekonomik ve kaliteli telefon hangisi sorularının cevaplarını merak eden androidle henüz tanışma imkanı bulamayan ama tanışmaya hevesli teknoloji meraklıları olabilir. Bu makalemiz tam da onlar için hazırlandı!
Öncelikle baştan belirtmek isteriz ki hem kaliteli hem de ucuz olsun diyorsanız bu imkansız. Ancak kaliteden nispeten ödün verilen cep yakmayan birçok androidli telefon mevcut. Bunlardan birisi de hiç şüphesiz kaliteli telefonlarıyla ünlü Samsung firması. Her bütçeye uygun özellikte telefon sürmeyi başaran Samsung androidli ancak uygun fiyatlı modeller de sunmayı unutmamış. Dilerseniz hem Samsung hem de farklı modellerin cep yakmayan androidli modellerini incleyelim:
Samsung Galaxy Ace 300x228
1) Samsung Galaxy Ace:
Hem Samsung olsun hem de uygun olsun derseniz bu telefon tam size göre. 550 ile 750 arasında değişen fiyatlarıyla Androidli telefonlar arasında en göze batan cihaz denilebilir. 512 mb ram ve 800 mhz işlemciye sahip telefon birçok uygulama ve oyun için yeterli düzeye sahip denilebilir. Ancak tabiki oyun tutkunlarını bu telefon fiyatından da anlaşılacağı üzere tatmin etmeyebilir. 3d ve full kapasite kullanımı isteyen birçok oyunda sorunlar, donmalar vs yaşanma imkanı yüksek. Yine de Android ve kalite diyorsanız bu telefonu almanızı öneririz.
htc desire c golf 300x217
2) HTC Desire C (Golf):
Htc bilindiği gibi android işletim sistemli telefonlar piyasasında belirli bir yer edinebilmiş markalardan biri. Bu markanın hızlı yükselişinde hiç şüphesiz kalite ve müşteri memnuniyeti önemli etken olmuştur. Samsung telefonlarının haricinde kaliteden ödün vermeyenlerin 2. mekanı olarak Htc yi tavsiye edebiliriz. Htc Desire C modeli de cep yakmayan androidli telefonlar klasmanımıza girmeyi başaranlardan. yanlız bu telefon daha çok taşınabilirliği ve telefonda küçük boyutu seven android meraklıları için geliştirilmiş. Bu nedenle ekranı 320 x 480 piksel. 512 mb Ram ve 600 mhz işlemciye sahip telefon uygulama ve oyunlar için orta halli bir tepkiye sahip denilebilir. Yine bu telefonumuz da 540 ile 700 civarı arasında değişen satış fiyatına sahip.
Sony Xperia U ST25i 267x300
3) Sony Xperia U ST25i
Androidli cep telefonları pazarına bomba gibi giriş yapan Sony Xperia serisiyle harika bir satış çizgisi yakalamış durumda. Sony ve kalitesini anlatmamıza gerek olduğunu düşünmüyoruz zira kalite denilince ilk akla gelen markalardan biridir Sony. Sony Xperia U ST25i cep telefonunu değerlendirecek olursak oldukça şık ve harika tasarıma sahip telefonun teknik özellikleri de azımsanmayacak derecede iyi. Bu telefonu az önce tanıttığımız telefonlardan ayıran en önemli özelliği 2 adet işlemci barındırması yani çift çekirsekli bir yapısı bulunması. İşlemci hızının ise 1024 Mhz olması artı bir özellik daha atfediyor. Tüm bunların yanında 480 x 854 piksel ekrana sahip telefonun Rami diğer telefonlar gibi 512 mb. Bu telefonun fiyat aralığı ise 650 ile 800 civarı arasında değişiklik göstermektedir.
Araştırmaya devam ediyoruz sürekli olarak bu başlık güncellenecektir. Takipte kalın…

1 yorum:

Hasan Akgül dedi ki...

android oyun indir

Yorum Gönder

Popüler Konular