Your Adsense Link 728 X 15

Mynet Çanak Okey Para Hilesi

Posted by Mahmut Yaşar 9 Eylül 2012 Pazar 3 yorum
Mynet Çanak Okey Para Hilesi
Mynet'in en popüler oyunlarından biri olan Çanak Okey'de engeller ve sınırlı para kazanabilme imkanlarından dolayı pek çok kişi oyundan soğumakte veya sıkılarak başka yöntemlere başvurmaktadır. Özellikle Ramazan ve benzeri günlerde insanların bilgisayar başında çok vakit geçirme ihtimalinin olduğu zamanlar oyun yöneticilerince bonus puanların verilmemesi hatta para kazanmaların engellenmesi gibi bir dizi adaletsiz yöntemlere başvurulmaktadır. Hal böyleyken biz de bu adaletsiz mynet yönetiminin akıllanması ve bu çıkarcı uygulamalarına son verip oyunu zıvanadan çıkarmaması için para hilesini değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle uygulama bizim tarafımızdan geliştirmemiştir. Sadece Mynet yönetimine tepki göstermek adına burada paylaşmak istedik. Geliştiren ve kodlayan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Programı tam anlamıyla kullanabilmek için Facebook hesabınızda /Hesap ayarları/Güvenlik/ Güvenli gezintiyi kapatın. Yoksa charles hata verir. Öte yandan 50 ilyondan fazla para kasmamaya gayret gösterin aksi halde oyun yönetimi anlayarak banlamaktadır.

Mynet Çanak Okey Para Hilesi İndir

3 yorum:

murat dedi ki...

proğram nasıl çalıştıracaz yardımcı olurmusunuz

Mehdice dedi ki...

sen charles programını vermissin , yapımını anlatan bir yazı veya video vermemişsin ki ?

Hasan Akgül dedi ki...

Uzun zamandır aktif bir sohbet kullanıcı olarak mynet sohbet odaları kadar kaliteli bir sohbet portalı görmedim. Önceleri bir çok sohbet sitesine takıldım fakat mynet ile tanışınca hepsinden vazgeçtim.

Yorum Gönder

Popüler Konular